O Mnie

Cześć! Z tej strony Ania. Znajomi mówią na mnie Anusia. Mam około 30 lat (wybaczcie, że bez konkretów hehe 😉 ) i mieszkam w Poznaniu. Uwielbiam podróże i zwierzęta 🙂

Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwą kobietą, która dba o swoje zdrowie i wygląd swojej sylwetki, choć nie zawsze tak było.

Wiele lat męczyłam się z nadwagą, która bardzo mi przeszkadzała i powodowała każdego roku, że miałam depresję oraz bardzo źle się czułam fizycznie, a także psychicznie.

Próbowałam wiele sposobów, diet i produktów, żeby pokonać ten problem, ale nie była to łatwa droga. Były momenty, że faktycznie trochę schudłam, ale potem znów wracałam do punktu wyjścia.

Moja motywacja do lepszego wyglądu była tak silna, że w końcu po naprawdę wielu próbach zaczęłam widzieć pierwsze, widoczne efekty i zaczęłam zrzucać kilogramy po każdym tygodniu. Po prostu wchodziłam na wagę i widziałam kilka kilogramów mniej, było to piękne uczucie.

Dlatego mam nadzieję, że moje doświadczenia opisane na tej stronie pomogą komuś zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy oraz czasu i pomogą skutecznie schudnąć. Jestem tego pewna.

Pamiętaj, że lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich.

Bardzo dziękuję mojemu mężowi za pomoc w budowie tej strony oraz za wsparcie, które mi dałeś podczas tej trudnej drogi 😉

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!