Odchudzające triki i wskazówki

Od dłuższego czasu mamy do czynienia z kultem młodości i zgrabności. Zewsząd atakują nas ilustracje gwiazd cieszących się perfekcyjnym wyglądem. My, przeciętni zjadacze chleba, pogrążamy się za to w kompleksach, nie potrafiąc dorównać tym ideałom.

Dieta, ćwiczenia, setki wyrzeczeń, a to wszystko i tak niewarte zachodu. Jaką mamy alternatywę? Po prostu, pokochajmy swoje ciało! Większość kobiet i rosnąca liczba mężczyzn uwielbia wyolbrzymiać swoje problemy z wagą.

Zwykle mieścimy się w zdrowych granicach, a jednak pragniemy chudnąć w nieskończoność. Zdając sobie sprawę z możliwych negatywnych skutków, niemiłosiernie się męcząc, chcemy osiągnąć mglisty cel.

Poza tymi wszystkimi dietami, ćwiczeniami czy tabletkami typu Fatfix, istnieją jednak zwyczajne sztuczki, pozwalające na uzyskanie lepszego wyglądu. Wszystko to bez rezygnacji z przyjemności i bez szkody dla naszego organizmu.

Możesz odzyskać pewność siebie, wzbudzać zachwyt w oczach innych ludzi a jednocześnie, cieszyć się życiem. Zastosuj się tylko do trzech małych porad.

Płaski brzuch u kobiety

1 – Wciąganie brzucha

Po pierwsze, zachowuj zwykłą postawę ciała i wciągaj brzuch. W ten sposób, wręcz po zaniechaniu jakiekolwiek dodatkowych ćwiczeń, optycznie zrzucisz kilka kilogramów. Do tego wystarczy dobrać odpowiednie ubrania, na przykład zwiewne bluzeczki lub dopasowane, absolutnie nie za małe topy.

Idealny efekt uzyskasz, jeżeli dwa razy dziennie zastosujesz balsamy ujędrniające i nawilżające. Można dostać zarówno takie przeznaczone dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zapewnią skórze elastyczność, dzięki czemu będzie prezentowała się jeszcze lepiej.

2 – Świeże owoce

Owoce zamiast słodyczy

Po drugie, zamiast słodyczy, zjadaj owoce. Są równie słodkie, a znacznie mniej kaloryczne. Przy okazji, zapewnią twojemu organizmowi sporą dawkę witamin. Jeśli znudzi cię chrupanie, możesz spróbować innych potraw na bazie owoców.

Istotne jednak, aby były jak najświeższe, ponieważ wtedy zawierają najwięcej przydatnych składników odżywczych. Polecamy zatem świeże soki, przepyszne musy, zupy owocowe. Dodając starte owoce do niskotłuszczowego jogurtu naturalnego, stworzysz swój własny, pozbawiony konserwantów, pyszny deser.

3 – Szklanka wody

Godny polecenia jest jeszcze jeden trik. Wypita przed posiłkiem szklanka wody też może zdziałać cuda. Już po kilku tygodniach zauważysz, że jesz mniej, a co za tym idzie, masz szansę na schudnięcie.

Szklanka wody na odchudzanie

Woda nasyci cię, więc automatycznie, zjesz mniej. Dieta może być jedynie niewielką zmianą w naszym dotychczasowym menu. I dosłownie nie będąc utrapieniem, może wiele zdziałać.

Inne triki na odchudzanie

Jeszcze jedna cenną radą jest odpowiednie porcjowanie posiłków. Staraj się nakładać jedzenie na mniejsze talerze. Możliwe, że uda ci się oszukać organizm. Podświadomie zakodujesz, że właśnie spożywasz cały talerz obiadu. W rzeczywistości, korzystasz z naczyń o innym rozmiarze. Warto też dodać, że naprawdę, nie musisz odchodzić od stołu z pełnym żołądkiem.

Słynna zasada pięciu posiłków dziennie najlepiej działa wtedy, gdy nigdy nie najadasz się do syta. Pozostaw więc miejsce w żołądku, by za trzy godziny móc spokojnie przyjąć kolejne danie. Zdrowy tryb życia to nie idealna waga ani określona liczba centymetrów w pasie.

To zaspokajanie potrzeb naszego organizmu tak, by zawsze mógł prawidłowo funkcjonować i emanująca samoakceptacja. Jeżeli spodobamy się sami sobie, wzbudzimy też podziw wśród innych osób. Naturalność i optymizm są najlepsza wskazówkę dla każdego, kto zechce wyglądać atrakcyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *